To był naprawdę udany kiermasz świąteczny. Cała szkoła na kilka godzin zamieniła się w wyjątkowy jarmark dzieł rąk naszych uczniów, nauczycieli, rodziców a nawet dziadków. Można było wybierać wśród różnorodnych świeczek, mydełek, ozdób świątecznych, stroików i choinek. Były również pyszne potrawy: rosół, barszcz, pierogi a nawet pizza i hot-dogi. Nie zabrakło wybornych ciast i ciasteczek, kawy, herbaty i grzańca (takiego dla dzieci), naleśników i churrosów. W kilku "kawiarenkach" można było odpocząć lub się posilić, by znów wyruszyć na zakupy lub po pamiątkowe zdjęcie z fotobudki 360.
Jednak nie to nas zachwyca najbardziej. Cieszy nas ogromnie, jak wspaniale wszyscy się bawili, jak mogliśmy poczuć wspólnotę oraz atmosferę nadchodzących świąt.
Dziękujemy wszystkim za udział, za zaangażowanie. Podczas kiermaszu zebraliśmy około 33 tys. złotych. Brawo! Rada Rodziców dopilnuje, by były dobrze rozdysponowane na potrzeby szkoły i jej wychowanków.