Serdecznie zapraszamy do współpracy!
W naszej szkole trwa dobrowolna zbiórka upominków świątecznych dla dzieci i młodzieży z placówek.
Zbieramy:
- kosmetyki damskie i męskie (dla starszych wychowanków) – szampony i odżywki do włosów, płyny/żele pod prysznic, balsamy do ciała, małe wody toaletowe, antyperspiranty i dezodoranty, drobne kosmetyki do makijażu, itp.;
- gry, klocki (np. mini gofry), drobne zabawki, piłki, skakanki;
- materiały do zajęć manualno – plastycznych (np. koraliki, gumki do robienia bransoletek, wydrapywanki, mazaki, pisaki, pastele itp.).
Podarunki można składać do 14 kwietnia.
Z góry dziękujemy za każdy przyniesiony dar!